Lat Pyc
Cilvēka ekoloģija  >  Cilvēka ekoloģija
Emociju ekoloģija— šodien ir viens no vadošajiem novirzieniem pasaules psiholoģijas zinātnē un daudzejādi ietekmēs cilvēka dzīves veidu nākotnē.

Tās pamatlikumus un metodes, kuras palīdz cilvēkam atveseļoties, izstrādājis unikāls cilvēks, pazīstams psihologs — praktiķis šajā nozarē, psiholoģijas goda doktors
Mihails Ļežepjokovs, pateicoties Kuram daudzi cilvēki ir atraduši izeju no smagām psiholoģiskām situācijām.

Jau vairāk kā 15 gadus viņš veiksmīgi izmanto Savu sistēmu, atbrīvojot cilvēkus no bīstamas narkotikas — bailēm, un baiļu graujošām sekām.

Mihails Ļežepjokovs — viens no nedaudziem speciālistiem psiholoģijas nozarē pasaulē, kurš cilvēka slimību un problēmu cēloņu noteikšanai, izmanto informācijas nolasīšanas metodi, kura glabājas cilvēka zemapziņā.

Viņš pirmo reizi pierādīja praksē, ka ikdienas psihes un apziņas attīrīšana no uzkrātajiem pārdzīvojumiem, veicina fizisko slimību dziedināšanu.

Turklāt, izskaidrojot emociju likumus, ir iespējams cilvēkam pašam iemācīties mainīt stresam piemītošo kļūdaino uzvedības loģiku, un dzīvot, negraujot turpmāk sevi un apkārtējo vidi.


Metode "Cilvēka izdziedināšana, realizējot negatīvās emocijas" ir patentēta Latvijā (patenta Nr.13077).

""Kāds glābj dabu, kāds pieminekļus. Mēs glābjam cilvēku!"

tā ir SSK "Cilvēka — ekoloģija" devīze. Tās darbību daudzās pasaules valstīs (Krievijā, Latvijā, Igaunijā, Bulgārija u.c.) koordinē Mihails Ļežepjokovs.

Par saviem atklājumiem cilvēka ekoloģijā un psiholoģijas zinātnes attīstībā, kā arī par sasniegumiem izglītības un bezstresa dzīves veida popularizācijā Mihails Ļežepjokovs ir apbalvots ar ordeņiem "Возрождение" un "Святой Софии" Krievijā.

 

Mihaila Ļežepjokova dibinātais starptautiskais centrs
"Cilvēka - ekoloģija" piedāvā unikālu apmacību kursu .
"Emociju ekoloģija".


Sociālo problēmu risināšanā Mihaila Ļežepjokova izstrādātā mācība par emociju ekoloģiju darbojas tikpat efektīvi kā veselības nozarē. Cilvēki, kuri ir apguvuši pie viņa garīgi - emocionālās pasaules likumus, kā arī apguvuši "kļūdainās loģikas mainīšanas" metodi, pastāvīgi var risināt savus ģimenes konfliktus, pareizi audzināt bērnus, apmācot tos neapdraudētai dzīvei sabiedrībā. Jo mazāk cilvēks izjūt bailes, jo mazāk viņš grauj sevi un savu apkārtējo vidi. Apkārtējās vides ekoloģija sākas no cilvēka iekšējās dzīves ekoloģijas.

SSK "Cilvēka ekoloģija" speciālisti aktīvi piedalījās darbā ar cilvēkiem, kuri cieta terora aktos Maskavā, bet Mihaila Ļežepjokova "Cilvēka ekoloģija" kurss "Emociju ekoloģija" ieguva augstu novērtējumu Maskavas Pedagoģiskās universitātes un Neatkarīgās ekolo - politoloģijas universitātes pedagogu un studentu aprindās.

"Es vēlos mainīt mūsu cilvēku loģiku, un proti - cilvēkam nav jāārstējas, bet jāmācās būt veselam," uzskata Mihails Ļežepjokovs, "zināšanas par emociju ekoloģiju var padarīt jūs patiesi brīvus no uzkrātajām bailēm. Tiesa, ir pieņemts uzskatīt, ka jēdzienam "ekoloģija" ir sakars ar dabas aizsardzību vai "zaļo" partiju. Nē, emociju ekoloģija ir pavisam kas cits, šī zinātne pēta tieši pašu cilvēku - visos tā dzīves aspektos. Tā ir izglītojoša sistēma veselības nozarē, kura balstīta uz dvēseles iekšējo darbu, pateicoties kuram, atklājas organisma iekšējās rezerves garīgās un fiziskās veselības atjaunošanai."


Starptautiskā sabiedriskā kustība "cilvēka ekoloģija" piedāvā Mihaila Ļežepjokova izstrādāto garīgi - emocionālo metodi kā atbrīvoties no bailēm.


Vai jūs zināt, ka Rietumu valstu lielākajā daļā depresīvs stāvoklis tiek uzskatīts par slimību? Pašlaik Amerikā un Ungārijā hroniskā noguruma sindroms ir pasludināts par nacionālo problēmu, kuras izpētei ir pieķirti prāvi līdzekļi.

Pētījumi par šo tēmu jau sākās 80-o gadu beigās. Un pāris gadus atpakaļ ASV zinātnieki atklāja hroniskā vājuma sindromu. Bet ar šo atklājumu amerikāņi neko neizskaidroja, jo līdz brīdim kad šis vīruss parādījās, cilvēka organismā jau bija novērojami tādi simptomi kā vispārējs vājums, saērcinātība, "smilšu" sajūta acīs, paaugstināta nogurdināmība, miega problēmas.

Atklājums!


Vēl vairākus gadus pirms vētrainajiem amerikāņu atklājumiem, 1989 gadā, psihologs - praktiķis Mihails Ļežepjokovs atklāja slimību "hroniskā noguruma sindroms". Galvenā hroniskā noguruma sindroma atšķirība ir tajā, ka tas bojā ar bailēm cilvēka dvēseli, un tikai pēc tam parādās fiziskajā līmenī, novedot pie hroniskā vājuma vīrusa parādīšanās.

Hroniskā noguruma sindroms - tā ir organisma reakcija uz pastāvīgu stresa fonu, kurā mēs dzīvojam.
Esiet veseli?
                  

Kad mums sāp galva, mums liekas, ka sāpes - tas ir kaut kas materiāls, jo taču galvu mēs varam pataustīt ar roku. Bet vai mēs varam pataustīt galvas sāpes? Nē, jo mūsu sāpes ir nemateriālas. Taču, kaut arī mēs mēdzam sacīt, ka "visas slimības ir no nerviem", ar savu veselību mēs nodarbojamies materiālajā līmenī: skriešana, ekoloģiski pareiza ēšana un, visbeidzot, tabletes.

Radot tableti pret stresu, cilvēki tā arī nenoskaidroja, kas ir pats stress.

Apspiesti, it kā aizmirsti, stresi uzslāņojas viens uz otra, veidojot mūsos kaut ko līdzīgu mīnai ar lēnu iedarbbību.

Ar ko beidzas pastaigas pa mīnu lauku?

Ne ar ko labu tās, protams, nebeidzas. Agri vai vēlu nervu sistēmas pārpūle liek par sevi manīt. Cilvēks saslimst ar hroniskā noguruma sindromu. Viņam parādās bailes iziet no mājām, braukt sabiedriskajā transportā; galvas sāpes, bezmiegs, pastāvīgs nogurums bez redzama iemesla, pārmērīgas bailes par tuviniekiem.

Cilvēks sāk saprast, ka ar viņu kaut kas notiek.
Sākas vizītes pie ārstiem, dziedniekiem, burvjiem, jaunāko zāļu preperātu izmēģināšana. Dažreiz uz kādu brīdi paliek vieglāk, reizēm pietiek ar pašu visvismazāko ieganstu, lai sajustu atkal nogurumu, bezspēku, un vienīgā vēlēšanās būtu - kaut visi man liktu mieru.

Tas nozīmē tikai vienu: jūs cīnījāties nevis ar slimības cēloni, bet ar sekām. Bet cēlonis - pastāvīgs stresa fons, kurā jūs turpināt dzīvot. Jūs tā arī neesat iznācis no jūsu "mīnu lauka", kurā jebkurā mirklī var nostrādāt spridzekļa mehānisms... ar asisnsvadu sāpēm, paaugstinātu spiedienu, diabētu, insultu utt.

Steidzīgi vajadzīgs sapieris!!!

No stresiem vajag atbrīvoties, un šajā smagajā darbā cilvēkam vajadzīga palīdzība. Bet kā? Šodien lielākā daļa cilvēku, jūt lielu vajadzību pēc psiholoģiskās palīdzības, bet nezina, kurš varētu viņiem palīdzēt.
Cilvēkiem psiholoģiskās veselības problēmu gūzma Krievijā ir smagāka, nekā rietumos, un šo nišu ir aizņēmuši neskaitāmi burvji, magi un "brīnumdari". Medicīna diemžēl nepalīdz cilvēkiem, kuri sūdzas par pastāvīgu nogurumu, ja tiem nav noteiktas diagnozes. Mūsu valsts struktūrās nav paredzētas nodaļas, kas nodarbotos ar cilvēka garīgi - emocionālo stāvokli, ar viņa bailēm un stresiem.

Statistika rāda:
- ap 35-40 gadiem, uzkrāto stresu rezultātā, daudzi no mums zaudē interesi par dzīvi, iegūst depresiju, nevēlēšanos kaut ko darīt un pilnīgi pesimistiskas nākotnes prognozes;
- šajā vecumā lielākā iedzīvotāju daļa pazaudē normālu naktsmieru. Daudzi nespēj, guļot gultā, aizmigt līdz 2-3 naktī;
- uzkrāto stresu rezultātā būtiski samazinās seksuālā aktivitāte, dažiem vispār pazūd seksuālā vēlme;
- pateicoties pastāvīgam stresam gandrīz 90 procenti iedzīvotāju saslimst ar tā saucamo hroniskā noguruma sindromu.

Mihails Mihailovičs Ļežepjokovs — garīgi - emocionālās atbrīvošanās no bailēm metodes autors.



Mihails Mihailovičs Ļežepjokovs piedzima Magadānā 1956. gada 4. oktobrī. Maskavā dzīvo no 1979. gada. Būdams Kultūras institūta students 1982.gadā sajuta sevī īpašas spējas, ar kuru palīdzību izārstēja pats sevi. Pēc tam viņš sāka palīdzēt citiem. Sava darba procesā viņš ievēroja, ka lielākajai cilvēku daļai var palīdzēt vienīgi uz laiku, bet pēc tam slimība atgriežas. 1989.gadā viņš atver laboratoriju, lai pētītu "tīrus" bezmedikamentozus dziedniecības paņēmienus, un kuru nosauca "Cilvēka ekoloģija".

Mihails Ļežepjokovs ir pārliecināts, ka jebkuras mūsu problēmas un visu mūsu slimības cēlonis - ir kolosāls daudzums uzkrāto baiļu, kurās mēs dzīvojam.

Cilvēks nesaprot, kapēc viņš pastāvīgi izjūt neapmierinātību ar sevi vai pilnīgu vienaldzību pret dzīvi. Viņam liekas, ka viņš pats ir vesels, tuvinieki arī, darbs ir labs, un nav redzamu cēloņu pārdzīvojumiem. Taču, cilvēks jūt, ka ar viņu nepavisam viss ir kārtībā. Cēlonis - vecs, dziļi zemapziņā paslēpts stress.

Palīdzēt to "atcerēties" - "cilvēka ekoloģija" centra speciālistu uzdevums.

Psihoanalītiķi, kuri ir tik ļoti izplatīti Rietumos, lai atrisinātu šo ne pavisam vieglo uzdevumu, praktizē stundām garas sarunas ar saviem pacientiem. Mēnešiem, gadiem viņi meklē cilvēka problēmu cēloni.
"Cilvēka ekoloģija" centra speciālisti šādā situācijā izmanto unikālu metodi, kurai nav analogu pasaulē - Mihaila Ļežepjokova informācijas lasīšanas metodi.
Šī metode atļauj viena seansa laikā noteikt veco stresu, kurš kļuvis par cēloni pacienta šodienas problēmai. Vēl vairāk, "informācijas lasīšanas" metode palīdz noteikt gadu, mēnesi, vietu un bijušās stresa situācijas dalībniekus.

"Aizvainojums, kas sasniedzis dvēseles dziļumus,
No visiem slēpts un acīm neredzams.
Bet skatot pasauli caur to,
Tās būtibu tev neizprast nekad".